IMELISED JÕULUD

IMELISED JÕULUD

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma värvide maailma ja avastama enda jaoks uue viisi, kuidas jõulude ootusaega veelgi erilisemaks muuta? "Imelised Jõulud" on raamat, mis pakub Sulle just seda võimalust. See on täis kauneid jõuluteemalisi illustratsioone, mis ootavad Sinu loovat puudutust, et ellu ärgata.

Värvimine on tegevus, mis ühendab põlvkondi – see ei küsi vanust ega oskusi. See on Sinu hetk, et panna kõrvale igapäevased toimetused ja lasta end kaasa haarata värvide maagilisest jõust. "Imelised Jõulud" ei ole lihtsalt värviraamat – see on Sinu isiklik pühadeaegne teraapia, mis aitab Sul stressi maandada ja keskenduda hetke ilule.

Autor on kokku kogunud hoolikalt valitud jõulumotiivid, mis ei jäta kedagi külmaks. Olgu selleks siis lumised maastikud, sädelevad kuuseehted või soojad kaminatuled – iga pilt on nagu aknake talvisele võlumaale. Võta hetk iseendale, haara pliiatsid ja lase oma fantaasial lennata.

"Imelised Jõulud" on ideaalne kingitus nii endale kui ka lähedastele, sest jagatud rõõm on topelt rõõm. See on suurepärane võimalus veeta aega koos perega, luues samal ajal kauneid mälestusi ja kunstiteoseid, mis rõõmustavad silma veel kaua pärast pühi.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – tee oma jõulud imeliseks koos värviraamatuga, mis toob Sinu koju pühademeeleolu ja värvikire. Osta "Imelised Jõulud" juba täna ja alusta oma teekonda värvide imelisse maailma!