IMETAIM AALOE

Kirjastus: SÜNNIMAA

Kategooria: Alternatiivravi ja rahvameditsiin
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.68€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas üks taim võib olla nii mitmekülgne ja kasulik? "Imetaim Aaloe" on raamat, mis avab ukse aaloe salapärasesse ja tervendavasse maailma. Autor juhatab teid läbi aastatuhandete vanuste tarkuste, kus aaloe on olnud hinnatud oma raviomaduste poolest.

Kui olete kunagi kogenud aaloe jahutavat mõju põletushaavale või märkinud, kuidas see aitab kiirendada naha paranemist, siis teate juba osakest selle taime võlust. Kuid aaloe kasutusviisid ulatuvad kaugemale kui lihtsalt välispidine abi. Raamatus "Imetaim Aaloe" saate teada, kuidas aaloe mahl võib toimida kui tõhus vahend erinevate haiguste, sealhulgas seedehäirete, külmetuse, liigesevalu, kõrge vererõhu, diabeedi ja isegi peavalude vastu võitlemisel.

Autor ei piirdu ainult aaloe traditsiooniliste kasutusviisidega. Ta toob välja ka selle taime rakendused hambaravis, silmahoolduses ning naiste- ja meestehaiguste leevendamisel. Raamat on suurepärane ressurss neile, kes soovivad oma koduapteeki looduslike vahenditega rikastada ja õppida, kuidas aaloe võib aidata säilitada tervist ja heaolu.

Kui tunnete huvi loodusliku tervendamise vastu või otsite alternatiive tavapärastele ravimeetoditele, siis "Imetaim Aaloe" on teile kohustuslik lugemine. Avastage, kuidas see tagasihoidlik taim võib teie elukvaliteeti parandada ja tuua leevendust paljudele terviseprobleemidele.