INETU PARDIPOEG. PAPPRAAMAT

INETU PARDIPOEG. PAPPRAAMAT

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta klassikaline lugu, mis on puudutanud põlvkondi: "Inetu Pardipoeg" on nüüd saadaval vastupidavas pappformaadis, mis on loodud spetsiaalselt pisikestele kätele, et nad saaksid turvaliselt lehitsema õppida. See südantsoojendav jutustus räägib eneseleidmise teekonnast, kus peategelane, kelle välimus on teistsugune kui tema kaaslastel, läbib muutumise, mis on sama hämmastav kui inspireeriv.

Kui sinu laps on just avastamas tähtede maailma, siis see raamat on ideaalne kaaslane. Selge ja loetava trükitähtedega tekst toetab lugemis- ja kirjutamisoskuse arengut, julgustades lapsi iseseisvalt sõnu kokku panema ja aitab neil enesekindlalt ette lugeda. "Inetu Pardipoeg" ei ole mitte ainult lugu välimusest ja ilust, vaid ka sisemisest tugevusest ja enesekindluse kasvust.

Selle raamatu lehekülgedel saavad noored lugejad kaasa elada pardipoja seiklustele, õppides samal ajal olulisi elutõdesid ja väärtusi, nagu eneseaktsepteerimine ja tõeline sõprus. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes uusi kihte ja tähendusi iga uue lugemiskorraga.

Kas sinu mudilane on valmis sukelduma selle armastatud loo sügavustesse? "Inetu Pardipoeg" ootab, et avada uksed fantaasiarikkasse maailma, kus igaüks võib leida oma tiivad ja tõusta kõrgustesse.