INETU PARDIPOEG. VÄIKE PAPPRAAMAT

INETU PARDIPOEG. VÄIKE PAPPRAAMAT

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.49€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsite ideaalset raamatut, mis viiks teie pisikese lugeja fantaasiarikka muinasjutumaailma? "Inetu Pardipoeg. Väike papp-raamat", mis on loodud spetsiaalselt väikestele kätele, võib olla just see, mida vajate. See raamat on trükitud vastupidavatele papist lehtedele, mis peavad vastu ka kõige entusiastlikumale lehitsejale.

Lugu ise on ajatu klassika, mis räägib inetust pardipojast, kes kasvades avastab oma tõelise ilu ja identiteeti. See on lugu, mis õpetab lastele eneseaktsepteerimise ja eneseleidmise tähtsust, samuti seda, et tõeline ilu peitub sisemuses.

Raamatu väikeses formaadis on lihtne kaasas kanda, nii et see võib saada teie lapse lemmikkaaslaseks igal ajahetkel – olgu siis autosõidul või enne uinakut. Trükitähtedega tekst aitab kaasa lugemisoskuse arendamisele, muutes selle raamatu suurepäraseks valikuks neile, kes alles alustavad oma lugemisteekonda.

Kui teie südames on koht klassikaliste lugude jaoks, mis on pakendatud lastesõbralikku vormi, siis "Inetu Pardipoeg. Väike papp-raamat" on valik, mis toob naeratuse teie lapse näole ja soojuse teie südamesse.