INETU PARDIPOEG

INETU PARDIPOEG

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas mäletad, kuidas vanavanemad pajatasid loo Bambist või kuidas ema või isa õhtuti Sulle voodi kõrval lugedes sinu unenägudele tiivad andsid? "Inetu pardipoeg" on üks neist ajatutest klassikutest, mis on põlvest põlve edasi antud, et tuua imet ja õpetust igasse lapsepõlve.

See raamat, mille on kirja pannud [autor], on loodud selleks, et aidata Sul, kallis lugeja, avastada lugemise imelist maailma. Selge ja lihtne trükitähtedes tekst muudab lugemise õppimise nauditavaks ning viib Sind muinasjutuliste seikluste keerisesse.

"Inetu pardipoeg" ei ole lihtsalt lugu ühest pardipojast, vaid sügavam õppetund eneseleidmisest, erinevusest ja eneseaktsepteerimisest. See on lugu, mis õpetab, et tõeline ilu ja väärtus peituvad sisemuses ning et igaüks meist võib kasvada ja õitseda ootamatul moel.

Kui Sa oled valmis sukelduma klassikalise loo uude tõlgendusse, mis on täis südantsoojendavaid hetki ja elutarkust, siis "Inetu pardipoeg" ootab Sind. Avasta uuesti see vana hea muinasjutt, mis on rikastatud kaasaegse puudutusega, et inspireerida uusi põlvkondi.