INFOTURBE STANDARDTERMINEID EESTI - INGLISE / INGLISE - EESTI

Kirjastus: Director Meedia

2009 aasta

Rahva Raamat
1.60€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi seisnud silmitsi väljakutsega, kui vajad kiirelt ja täpselt tõlkida infoturbealaseid termineid eesti keelest inglise keelde või vastupidi? "Infoturbe standardtermineid eesti - inglise / inglise - eesti" on teos, mis võib osutuda just sinu asendamatuks abimeheks. See raamat on hädavajalik tööriist igaühele, kes puutub kokku infoturbe valdkonnaga, olgu selleks IT-spetsialistid, tõlkijad või isegi tudengid.

Autor on kokku kogunud olulisemad infoturbe terminid ja esitanud need kahesuunalises sõnastikus, mis võimaldab sul hõlpsasti leida vasted mõistetele nii eesti kui ka inglise keeles. See sõnaraamat ei ole mitte ainult praktiline abivahend igapäevatöös, vaid ka väärtuslik õppematerjal, mis aitab sul paremini mõista ja selgitada keerukaid infoturbe kontseptsioone.

Kui sinu eesmärk on tõsta oma professionaalsust infoturbe alal ja tagada sujuv suhtlus rahvusvahelises keskkonnas, siis on see raamat just sinule. See on loodud selleks, et aidata sul navigeerida läbi tehnilise žargooni ja spetsiifiliste terminite, mis on infoturbe maailmas igapäevaseks kasutuseks.

Kasuta seda raamatut, et rikastada oma sõnavara ja parandada oma suhtlust nii kolleegide kui klientidega. "Infoturbe standardtermineid eesti - inglise / inglise - eesti" on sinu teejuht turvalisema ja arusaadavama digitaalse suhtluse maailmas.