INGLID JA KELMID. RANNAROMAAN

INGLID JA KELMID. RANNAROMAAN

Autor: Katariina Tammert

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Kaasaegne romantika
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.75€
Osta
Kas otsite paeluvat lugemist, mis viib teid Eesti rannikule, kus elu näib olevat kui postkaardilt? Katariina Tammert'i "Inglid ja kelmid. Rannaromaan" on teos, mis haarab teid oma keerdkäikude ja eluliste tõdedega, pakkudes samas ka põgenemist argipäeva.

"Ihaneeme" – see on koht, mis võiks olla igaühe unistuste suveparadiis. Seal asub piltilus rannaküla, kus elu tundub kulgevat muretult ja rõõmsalt. Peategelased on värvikad ja mitmekülgsed: endine poliitikust meelelahutusärimees, tema pühendunud koduperenaisest kaasa, nende lapsed ning armastatud lemmikloomad. Küla südameks on kohalik rannarestoran, mis on kogukonna kokkusaamispaigaks.

Ent kui sellesse idülli saabub modell Õnne, hakkavad paljastuma saladused, mis panevad proovile kõik seni pealtnäha kindlad suhted ja veendumused. Tammert'i romaanis ei ole miski mustvalge – tegelased seisavad silmitsi dilemmadega, mis panevad küsima, kas inimene võib olla korraga nii ingel kui ka kelm.

Autor Katariina Tammert on tuntud oma südamlike ja elujaatavate teoste poolest. Ta on Tartu Ülikooli vilistlane, kellel on ajakirjanduse ja kommunikatsiooni haridus ning kes on oma oskusi rakendanud nii Estonian Airis kui ka ajalehes Postimees. Tammert'i varasemad romaanid, nagu "Lenda minuga" ja koostöös Mart Kadastikuga kirjutatud "Paarismäng", on samuti pälvinud lugejate armastuse.

"Inglid ja kelmid. Rannaromaan" on lugu armastusest, sõprusest ja õnnest – teemadest, mis on Tammert'ile endale südamelähedased. Samas ei puudu raamatust ka tumedamad varjundid, mis panevad helgemad toonid veelgi eredamalt särama. See on teos, mis ei jäta kedagi külmaks ja kutsub lugejat kaasa mõtlema elu keerukuse ja ilu üle.

Kui olete valmis avastama Ihaneeme küla saladusi ja sukelduma inimsuhete keerdkäikudesse, siis "Inglid ja kelmid. Rannaromaan" on just teile mõeldud. See on raamat, mis tõestab, et elu ei ole alati lihtne, kuid samas on see alati täis ilu ja võimalusi.