Inglinumbrite raamat

Inglinumbrite raamat

Autor: Mystic Michaela

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Unenäod, inglid, kristallid ja muu esoteerika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
31.50€
Osta
Tõlgenda oma hingejuhtide sõnumeid ja avasta, mida inglinumbrid sulle öelda püüavad, kasutades Mystic Michaela valgustavat ja informatiivset numeroloogiajuhendit "Inglinumbrite raamat". Kujuta ette, et sa jõuad koju ja kell näitab täpselt 11.11; sinu lemmiklaul kestab täpselt kolm minutit ja kolmkümmend kolm sekundit; tööle minnes sõidad auto taga, mille numbrimärgiks on 1234. Kas need on lihtsalt juhuslikud numbrid või peitub neis sügavam tähendus?

"Inglinumbrite raamat" aitab sul lahti mõtestada nende inglinumbrite tähendusi ja avastada, mida universum ja sinu hingejuhid sulle öelda püüavad. Nii nagu igapäevane horoskoop või tarokaartide lugemine, juhendavad sind ka inglinumbrid. See raamat võib olla sinu igapäevane kaaslane, pakkudes vihjeid ja selgust, mida need numbrid tähendavad.

Mystic Michaela on tuntud oma sügavate teadmiste poolest numeroloogia ja spirituaalsuse vallas. Tema raamat on kergesti mõistetav ja inspireeriv juhend, mis aitab sul paremini mõista numbrijadasid, millega sa igapäevaselt kokku puutud. Hoia see raamat käepärast, et saada selgust ja juhatust oma eluteel.