INGLISE TÄHESTIK/ NUMBRID A4

INGLISE TÄHESTIK/ NUMBRID A4

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.59€
Osta
Kas otsite lihtsat ja lõbusat viisi, kuidas oma või oma lapse inglise keele oskust täiendada? "Inglise Tähestik / Numbrid A4" võib olla just see, mida vajate. See on lamineeritud plakat, mis pakub visuaalselt haaravat ja interaktiivset lähenemist inglise keele tähestiku ja numbrite õppimisele.

Plakatil on kujutatud kõiki inglise keele tähestiku tähti A-st Z-ni, samuti numbreid 1-st 10-ni, mis on trükitud selgelt ja suurte tähtedega, et hõlbustada lugemist ja meeldejätmist. Lamineerimine tagab plakati pikema eluea, muutes selle vastupidavaks korduvale kasutamisele ja ideaalseks nii koduseks õppevahendiks kui ka klassiruumi materjaliks.

Selle plakati abil saate oma inglise keele õpinguid muuta interaktiivseks ja meeldejäävaks kogemuseks. Võite seda kasutada ka mängulise elemendina, näiteks leidmaks erinevaid tähti ja numbreid igapäevaelus või luues lihtsaid sõnu ja arvutusi, et praktiseerida keeleoskust.

Kui olete õpetaja, lapsevanem või keelehuviline, siis "Inglise Tähestik / Numbrid A4" on suurepärane ressurss, mis aitab arendada põhioskusi lõbusal ja kaasahaaraval viisil. Kasutage seda plakatit sammuna teel inglise keele valdamise poole ning lisage oma õppevahendite kollektsiooni see vastupidav ja informatiivne tööriist.