Inglite keel

Inglite keel

Autor: Meelis Friedenthal

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
19.95€ / 18.95€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui ajalugu põimub olevikuga salapärasel ja ettearvamatul moel? Meelis Friedenthali "Inglite keel" on just selline teos, mis viib teid ajas rändama, avastama saladusi, mis on peidus vanades dokumentides ja unustatud raamatutes.

Kujutage ette, et leiate enda kätte aarde – mitte kullakuhja, vaid midagi palju haruldasemat. Asta ja Eino Aaroni kogu, mis sisaldab varauusaegsete vesimärkidega paberilehti ja üht erakordset 17. sajandi raamatut, mis on jäänud vaid vähestele silmadele nähtavaks. See ongi "Inglite keel", mille lehekülgedel peituvad võib-olla vastused mõnedele ajaloo suurimatele mõistatustele.

Romaani keskmes on ajaloolased Joonas ja Siim, kes asuvad teele, et uurida seda salapärast kogu. Nende teekond viib nad kokku ebatavalise vanakraamikaupmehe ja torupillimängijaga, kes tundub olevat rohkemaga seotud, kui esmapilgul paistab. Joonase minevik, tudengipõlves kogetud armulugu Mirjamiga, põimub ootamatult Aaronite elutöö ja avastustega, mis võinuksid jääda igaveseks varjatuks.

Meelis Friedenthal, kes on tunnustatud oma teosega "Mesilased", toob lugejateni järjekordse meistriteose. "Inglite keel" on oskuslikult põimitud lugu, mis ühendab endas põnevust, romantikat ja filosoofilisi arutelusid. Teos viib teid rännakule läbi erinevate ajastute – alates 17. sajandi Tartust kuni tänapäevani, tehes peatusi ka 1980. ja 1990. aastate sündmuste juures ning isegi Saksamaal.

Kui olete valmis sukelduma ajaloo sügavustesse ja avastama, kuidas minevik mõjutab olevikku, siis "Inglite keel" on teie jaoks. See on romaan, mis ei jäta kedagi külmaks ja kutsub lugejat kaasa mõtlema ning küsima – mis on tõde ja mis on legend?