Inglite torn

Inglite torn

Autor: Philip Pullman

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse, mis viib sind läbi erinevate maailmade? "Inglite torn" on Philip Pullmani sulest pärit teos, mis on osa tema auhinnatud triloogiast "Tema tumedad ained". See on lugu 12-aastasest Willist, kes on sunnitud põgenema pärast seda, kui ta on inimese elu võtnud. Üksinda ja abita, on ta asunud ohtlikule teekonnale, et lahendada müsteerium oma isa kadumise ümber.

Selle teekonna käigus avastab Will universumitevahelise portaali, mis viib ta Cittàgazze maailma – kohutav ja ebatavaline paik, kus hingi neelavad viirastused hiilivad mööda tänavaid ja inglite tiivalöögid kajavad taevas. Seal kohtub Will metsiku ja erilise tüdruku Lyraga, kellega ühineb ohtlikus missioonis, kus mõlemal on oma põhjused, miks nad peavad iga hinna eest edasi püüdlema.

Cittàgazze's peitub Inglite torn – müstiline ehitis, mis varjab endas võimsat instrumenti, mille nimel on inimesed valmis riskima kõigega, isegi eluga. Willi ja Lyra teekond on täis ohte ja avastusi, mis panevad proovile nende julguse, sõpruse ja otsusekindluse.

Philip Pullman on kirjanik, kes on võrreldav fantaasiakirjanduse suurkujudega nagu Lewis Carroll, C. S. Lewis ja J. R. R. Tolkien. Tema loodud maailmad ja tegelased on rikastanud lugemiskogemust nii noortele kui ka vanadele, pakkudes sügavat sisu ja meelelahutust. "Inglite torn" ei ole lihtsalt fantaasiaromaan – see on teekond läbi inimhinge sügavuste ja universumite saladuste, mis kutsub lugejat kaasa elama ja kaasa mõtlema.

Kui oled valmis avastama, mis peitub Inglite torni varjus ja millised seiklused ootavad Willi ja Lyrat, siis on "Inglite torn" just see raamat, mida sa peaksid lugema. Kasuta võimalust ja sukeldu Philip Pullmani loodud imelisse maailma, mis on täis põnevust ja avastamisrõõmu.