INIMKEHA TEHAS

INIMKEHA TEHAS

Autor: Dan Green

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas sinu keha toimib nagu hästihäälestatud mehhanism? "Inimkeha tehas" autor Dan Greeni sulest on põnev ja hariv teos, mis avab ukse meie oma sisemisse universumisse. See raamat viib sind rännakule läbi inimkeha, mis on kui keerukas tehasekompleks, kus iga osa töötab täpselt ja eesmärgipäraselt.

Tutvu lähemalt inimkeha imeliste "töölistega" – alates lihastest, mis toimivad nagu tugevad kõõlused, kuni vereringeni, mis kannab elutähtsaid toitaineid ja hapnikku igasse keha soppi. Avasta, kuidas süljenäärmed aitavad seedimisele kaasa ning kuidas kõik need protsessid on omavahel seotud, et hoida sind terve ja aktiivsena.

Pane end valmis põnevaks teekonnaks – haara kummikud ja kiiver ning astu sisse inimkeha tehasesse! Ja kui oled selle teekonna lõpetanud, ootab sind raamatu lõpus eriline boonus: väljatõmmatav plakat inimkehast, mis aitab sul kinnistada oma teadmisi ja avastada veelgi rohkem.

"Inimkeha tehas" on suurepärane lugemine nii noortele kui vanadele, kes soovivad mõista, kuidas meie keha iga päev nii sujuvalt toimib. See on raamat, mis mitte ainult ei harida, vaid ka köidab tänu oma elavale ja kaasahaaravale kirjutamisstiilile. Avasta inimkeha imepärane maailm Dan Greeni juhendamisel!