Inspireerivad armastuslood läbi aegade

Inspireerivad armastuslood läbi aegade

Autor: Epp Petrone

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Varia
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised tunded ja lood peituvad ajaloo suurkujude armastuse taga? Epp Petrone "Inspireerivad armastuslood läbi aegade" avab Sulle akna kuulsuste intiimsetesse hetkedesse ja nende südame sügavustesse, mis on mõjutanud nii neid endid kui ka laiemalt kultuuri ja ajalugu.

Raamat viib Sind rännakule läbi aegade, kus kohtud erakordsete paaridega. Gustav Suits ja Aino Thauvón-Suits, kelle kirglik suhe oli justkui luule, mis voolas otse südamest. Walt ja Lillian Disney, kelle ühislooming Miki-Hiir sai alguse armastusest ja pühendumusest. Marie ja Pierre Curie, kaks geeniust, kelle ühine armastus teaduse vastu viis neid avastusteni, mis muutsid maailma.

Epp Petrone on kogunud kokku lood, mis ei räägi ainult armastusest, vaid ka ajastutest, milles need suhted õitsesid. Ta toob esile John ja Cynthia Lennoni, esimese biitli-abielu, mis peegeldas nii 60ndate vabadusejanu kui ka keerulisi suhteid kuulsuse varjus. Mihhail ja Raissa Gorbatšovi lugu jutustab armastusest, mis pidi vastu pidama poliitilisele survele ja suurtele ühiskondlikele muutustele.

Iga lugu on kui aknake minevikku, mis valgustab tuntud isiksuste elu uuest küljest ja näitab, kuidas armastus võib olla sama keerukas ja mitmekülgne nagu inimesed ise. Raamat on kirjutatud Sulle, et pakkuda inspiratsiooni ja näidata, et tõeline armastus võib leida tee igas ajastus ja igas olukorras.

Avasta "Inspireerivad armastuslood läbi aegade" ja lase Epp Petronel end viia ajaloolisele teekonnale, mis on täis südameid liigutavaid ja mõtlemapanevaid lugusid. See pole lihtsalt raamat – see on ajarännak läbi armastuse ajaloo, mis on jätnud jälje meie kultuurile ja inimkonna südamele.