IQ TESTID

Autor: Ken Russell

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.40€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oma IQ testi tulemusi parandada? Ken Russelli "IQ Testid" on teos, mis pakub teile selleks ainulaadset võimalust. See raamat ei ole pelgalt kogum küsimusi, vaid teejuht, mis aitab teil mõista ja harjutada mõtlemisoskusi, mis on vajalikud IQ testide läbimiseks.

"IQ Testid" sisaldab 10 hoolikalt koostatud testi, mis koosnevad kokku 400 erinevast ülesandest. Need ülesanded on loodud selleks, et simuleerida päris IQ teste, andes teile võimaluse harjutada ja valmistuda tulevasteks väljakutseteks. Raamatu lõpus leiate ka vastused, mis võimaldavad teil oma edusamme jälgida ja mõista, millistes valdkondades on vaja veel tööd teha.

Autor Ken Russell on tuntud oma ekspertteadmiste poolest intelligentsuse mõõtmise vallas, ja tema koostatud testid on suurepärane vahend oma vaimse võimekuse proovilepanekuks. Olgu teie eesmärk isiklik areng või ettevalmistus ametlikeks IQ testideks, "IQ Testid" pakub teile praktilisi näpunäiteid ja harjutusvõimalusi, et saaksite oma potentsiaali maksimaalselt rakendada.

Kasutage seda raamatut kui oma isiklikku treenerit mõistuse treenimisel. Avastage oma tugevused ja tuvastage arenguruumi pakkuvad kohad. "IQ Testid" on teie võti paremate tulemuste saavutamiseks IQ testides ja oma vaimse võimekuse täielikuks mõistmiseks.