Isaac Newtoni imeaastad

Isaac Newtoni imeaastad

Autor: Matti Selg

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Astronoomia ja füüsika
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas 23-aastane Isaac Newton jõudis oma geniaalsele arusaamisele gravitatsiooni jõust, lihtsalt vaadeldes õuna puult kukkumist? Või miks see sama mees, kelle avastused on kujundanud meie arusaama maailmast, ei saanud oma eluajal laialdaselt tunnustust? "Isaac Newtoni imeaastad" on Matti Selgi sulest pärit teos, mis heidab valgust nendele küsimustele ja paljastab Newtoni teadusliku karjääri tõusud ja mõõnad.

Matti Selg, Tartu Ülikooli kogenud õppejõud ja füüsikateadlane, kes on oma karjääri jooksul süvenenud inertgaaside saladustesse ja kvantmehaanika sügavustesse, toob teieni haarava loo Newtoni elust ja tööst. Selg uurib, kuidas Newtoni vaidlused Robert Hooke'iga ja hilisem intellektuaalne vastasseis Gottfried Wilhelm Leibniziga mõjutasid tema teaduslikku pärandit ja isiklikku elu.

Kui olete huvitatud teadusajaloost või soovite lihtsalt rohkem teada saada ühest ajaloo suurimast mõistusest, on "Isaac Newtoni imeaastad" teie jaoks kohustuslik lugemine. Selgi põhjalik ja kaasahaarav kirjutis avab ukse Newtoni maailma, näidates, kuidas tema avastused on mõjutanud kaasaegset teadust ja kuidas tema isiklikud heitlused kujundasid tema teaduslikku pärandit.

Sukelduge Newtoni elu ja töö põnevatesse detailidesse, et mõista paremini meest, kelle mõtted on jätnud jälje igaveseks. Avastage "Isaac Newtoni imeaastad" ja saage osa teadusajaloo ühest kõige intrigeerivamast peatükist.