ISAGA EHITUSEL

ISAGA EHITUSEL

Autor: Silja Paavle

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Avastage ehitusmaailma võlu koos Silja Paavle luulepärli "Isaga ehitusel" lehekülgedel. See kaunilt illustreeritud pappraamat viib teid ja teie pisikesi lugejaid põnevale retkele, kus avaneb ehitusplatsi igapäevaelu läbi rütmikate salmide ja säravate värsiridadega.

Kui teie laps on lummatud kraanadest, koppadest ja kõrgustesse kerkivatest majadest, siis on "Isaga ehitusel" just see, mida vajate nende uudishimu toitmiseks. Raamat pakub harivat ja meelelahutuslikku lugemiselamust, mis on täis avastamisrõõmu ja õpetlikke hetki.

Silja Paavle on suutnud luua teose, mis ei ole mitte ainult visuaalselt kaasahaarav, vaid ka keeleliselt rikastav, tutvustades noortele lugejatele ehitusvaldkonna sõnavara ja kontseptsioone. See on ideaalne vahend, et siduda lugemise rõõm igapäevaste tegevustega ja anda lastele aimu, kuidas nende ümber olev maailm ehitatakse.

Kas olete valmis oma lapse käekõrval astuma ehitusplatsi melusse ja avastama, mis peitub iga masina ja tööprotsessi taga? "Isaga ehitusel" ootab teid, et pakkuda teadmisi ja naeratusi, mis kestavad kauem kui ükski majakarp. Ärge laske sellel võimalusel libiseda, haarake Silja Paavle loodud raamat ja ehitage koos lapsega mälestusi, mis on sama tugevad kui betoonist vundament.