Isalt pojale

Isalt pojale

Autor: Erki Vaikre

Kirjastus: KUNST

Kategooria: Eesti rahvakultuur
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite midagi, mis viiks teid tagasi juurte juurde ja looks sooja sideme põlvkondade vahel? "Isalt pojale" on teos, mis räägib südamest südamesse. Autor Erki Vaikre, kes on ise kahe lapse isa, jagab oma kogemusi ja tarkusi, mis on pärit otse loodusest ning mida on kantud edasi läbi aegade.

Erki Vaikre, kelle elu on tihedalt põimunud looduse ja riigikaitsega, on leidnud sügava seose meie esivanemate tarkuste ja tänapäevase elu vahel. Tema sõber Marek Kikas, kes on samuti riigikaitsega seotud, kuid kelle kirg on kunst ja puutöö, toob raamatusse oma loomingulise vaate. Mareki käed oskavad loodusest inspireerituna luua tähendusrikkaid esemeid, mis kannavad endas meie kultuuripärandit.

Raamat "Isalt pojale" on justkui ajarännak, mis viib teid läbi muistsete kalendrite ja rahvajuttude, avades ukse vanade kommete ja tarkuste maailma. See on lugu sellest, kuidas lihtsad, igapäevased tegevused pere keskel võivad olla osa suuremast pärandist, mida on oluline hoida ja edasi kanda.

Kui hindate looduslähedust, pereväärtusi ja soovite oma lastele edasi anda oskusi, mis on elanud üle aegade, siis "Isalt pojale" on raamat, mida teie raamaturiiulil kindlasti olema peaks. See on lugu, mis mitte ainult ei õpeta, vaid ka soojendab südant ja tugevdab sidet teie pere ja meie esivanemate vahel.