ISIKLIK ENERGIAKAITSE MEESTELE

ISIKLIK ENERGIAKAITSE MEESTELE

Autor: Carsten Sennov,Anni Sennov

Kirjastus: MAAGILINE RUUM

Kategooria: Unenäod, inglid, kristallid ja muu esoteerika
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.65€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et pärast kohtumist teatud inimestega on sinu energia justkui haihtunud? Või oled märganud, kuidas töökeskkonna negatiivsed mõjud sinu isiklikku heaolu mõjutavad? Carsten ja Anni Sennovi raamat "Isiklik energiakaitse meestele" pakub sulle võtmed, kuidas neid väljakutseid edukalt ületada.

See praktiline käsiraamat on loodud spetsiaalselt meestele, kes soovivad õppida, kuidas oma energiat kaitsta ja taastada. Autorid jagavad lihtsaid, kuid tõhusaid tehnikaid, mis aitavad sul igapäevaselt oma energiataset hoida ja suurendada. Energiavampiirism on reaalne nähtus, mis võib mõjutada igaüht, kuid õnneks on võimalik end selle eest kaitsta.

Raamatus on esitatud selged juhised, kuidas tunda ära ja vältida olukordi, mis sinu energiavarusid kurnavad. Lisaks õpetavad autorid, kuidas tuua tagasi juba kaotatud energia. Kui oled uus energiatöös või soovid oma teadmisi täiendada, siis see raamat on just sulle. Carsten ja Anni Sennovi enda kogemused ja teadmised energiakaitsest on sinu käsutuses, et saaksid luua tasakaalustatud ja rahuldustpakkuvat elu.

Võta aega iseenda jaoks, rakenda raamatus kirjeldatud tehnikaid ja märka peagi, kuidas su elu muutub harmoonilisemaks. "Isiklik energiakaitse meestele" on sinu teejuht tugevama ja energilisema minani. Soovime sulle edu ja jõudu oma isikliku energia eest hoolitsemisel!