ISIKSUSTE ENNEAGRAMM

ISIKSUSTE ENNEAGRAMM

Autor: David N. Daniels,Virginia A. Price

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Unenäod, inglid, kristallid ja muu esoteerika
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks sa käitud nii, nagu sa käitud, või miks su mõtted tihti kindlat rada pidi liiguvad? "Isiksuste Enneagramm" autoritelt David N. Daniels ja Virginia A. Price on raamat, mis võib pakkuda vastuseid nendele küsimustele, avades ukse sügavamale eneseanalüüsile.

Enneagramm on süsteem, mis põhineb üheksal isiksusetüübil, igaüks oma unikaalsete omaduste, tugevuste ja nõrkustega. See iidne tarkus, mille juured ulatuvad tagasi kreekakeelsete sõnade "ennea" (üheksa) ja "gramma" (kirjutis või joonis) kombinatsioonini, on palju enamat kui pelgalt iseloomutest. See on vahend, mis aitab sul mõista oma käitumismustreid ja alateadlikke motiive.

Danielsi ja Price'i teos ei ole lihtsalt teoreetiline käsitlus, vaid praktiline juhend, mis sisaldab põhjalikke kirjeldusi igast üheksast isiksusetüübist. Raamatust leiad ka spetsiaalselt sinu isiksusetüübile loodud harjutused, mis aitavad sul enda iseloomu paremini mõista ning seeläbi edendada oma isiklikku, professionaalset ja vaimset kasvu.

Kui oled valmis avastama enda sisemist maailma ja soovid teha teadlikke samme oma arenguteel, siis "Isiksuste Enneagramm" on just see, mida vajad. See raamat on sinu teejuht, mis aitab sul leida tasakaalu ja sügavamat rahulolu elus, pakkudes samal ajal ka teadmisi, kuidas parandada suhteid teistega.

Kasuta seda raamatut kui peeglit, mis peegeldab tagasi sinu tõelist olemust ja annab sulle tööriistad, mida vajad oma potentsiaali täielikuks avamiseks.