Ita Ever

Ita Ever

Autor: Anne Veesaar,Anneli Aasmäe-Pender

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.95€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, millised saladused võivad peituda ühe Eesti armastatuima näitlejanna, Ita Everi, eluloos? "Ita Ever" on raamat, mis avab ukse selle karismaatilise daami värvikasse ellu, kusjuures autorid Anne Veesaar ja Anneli Aasmäe-Pender on kogunud lugusid, mis võivad teid üllatada ja panna teid Ita Everit uues valguses nägema.

Kas teadsite näiteks, kuidas Ita Ever oma nooruspõlves Nõukogude Liidu piirivalvurit mere ääres jahmatas? Või millised põnevad lood peituvad tema esivanemate ajaloos? Raamatus tuleb juttu ka sellest, miks üks kursusekaaslane teda kopikaga võrdles ning kuidas Ita leidis armastuse 80-aastaselt, mis on tõestuseks, et kirg ja romantika ei tunne vanusepiire.

Kui Ita Ever tähistab sel aastal oma 90. sünnipäeva, siis on just õige aeg süveneda tema elu sündmustesse, mis on kujundanud temast selle erakordse naise, keda me kõik tunneme ja armastame. "Ita Ever" ei ole lihtsalt biograafia – see on lugu naisest, kes on jätnud jälje Eesti kultuurilukku, inspireerides ja rõõmustades meid oma ande ja isiksusega.

Kui olete huvitatud teatrikunsti telgitagustest, ajaloolistest seikadest või tahate lihtsalt rohkem teada saada ühest Eesti teatri grand old lady'st, siis see raamat on teile. Sukelduge Ita Everi elu seiklustesse ja avastage, mis peitub selle suurepärase näitlejanna avaliku kuvandi taga.