Ja väntab härg

Ja väntab härg

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2004 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas mineviku varjud võivad tänapäeva kujundada? Aksel Tamme teos "Ja väntab härg" on justkui ajarännak, mis viib teid sügavale Venemaa hingeellu, pakkudes teravat pilguheitu ideoloogilistele sundseisunditele ja kultuurilisele deformatsioonile, mis on kujundanud ühiskonda läbi aegade.

Autor, kes on varem püüdnud tuua vene kultuuri ja ajaloo keerdkäike eestlasteni läbi Vikerraadio saatesarja "Idaekspress", on kogunud oma mõtted ja vestlused kokku ühte köitesse. Raamatus leiate end lugemas dialooge, mis on ajapikku täienenud ja muutunud, kajastades nii autori enda mõttekäike kui ka tema vestluskaaslaste arvamusi.

"Ja väntab härg" ei ole lihtsalt ajalooline ülevaade või kuiv faktikogumik. Tamm esitab oma lugudes teravaid tähelepanekuid, mis panevad teid mõtlema ja võib-olla isegi oma arusaamu küsimärgi alla seadma. Teos on kirjutatud stiilis, mis võib kohati meenutada pamfletti, kuid on siiski midagi enamat – see on mõtisklus, mis ei jäta kedagi külmaks.

Kui olete huvitatud Venemaa ajaloost, kultuurist ja selle mõjust tänapäevale, siis "Ja väntab härg" on teie jaoks. See raamat ei ole mitte ainult informatiivne, vaid ka kaasahaarav ja mõtlemapanev. Avastage Aksel Tamme ainulaadne vaatenurk ja sukelduge lugudesse, mis on sama ajatud kui ajalugu ise.