JÄÄDA ARMASTAJATEKS

JÄÄDA ARMASTAJATEKS

Autor: Jesper Juul

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Perekond ja lapsed
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas säilitada õnnelik suhe ka siis, kui kodu on lastest tulvil? Taani tuntud pereterapeudi Jesper Juuli teos "Jääda armastajateks" avab ukse paarisuhte sügavamale mõistmisele, pakkudes praktilisi nõuandeid, kuidas armastust elus hoida ka pärast lapsevanemaks saamist.

Juul, kellel oli üle 35-aastane kogemus peredega töötamisel, jagab oma raamatus teadmisi ja kogemusi, mis on kujundanud tema lähenemist peresuhetele. Ta rõhutab, et lapsevanemaks olemine ei tähenda, et peaksime oma suhte teisele poolele tagaplaanile seadma. Vastupidi, Juuli sõnul on romantika ja kahekesi veedetud aeg sama olulised, kui laste kasvatamine.

Raamatu peamine sõnum seisneb julguses leida aega oma partneriga, sest see on kogu pere õnne alustala. Juul julgustab vanemaid investeerima suhtesse sama palju kui lastesse, viidates, et harmooniline suhe loob turvalise keskkonna, mis toetab laste kiindumussuhteid.

Jesper Juuli teosed on tõlgitud mitmetesse keeltesse ja armastatud üle kogu maailma, tänu tema optimistlikule ja pingevabale vaatenurgale. Ta ei nõua vanematelt täiuslikkust, vaid julgustab neid leidma tasakaalu laste kasvatamise ja isikliku õnne vahel.

Kui olete valmis investeerima oma suhtesse ja leidma uusi viise, kuidas olla koos õnnelikud, siis "Jääda armastajateks" võib olla just see raamat, mida otsite. Avastage, kuidas Jesper Juuli soovitused võivad teie pereelu muuta ja tuua rohkem rõõmu igapäevastesse hetkedesse.