Jäälinnu saladus

Jäälinnu saladus

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
23.95€ / 22.75€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui Ameerika Ühendriikide president oleks tegelikult teise riigi salateenistuse marionett? "Jäälinnu saladus" viib teid põnevasse väljamõeldud maailma, mis on siiski kummaliselt sarnane reaalsusega. See lugu on põnev segu fiktsioonist ja tõest, mis paneb teid küsima, kui palju võib väljamõeldis tegelikult tõele vastata.

Raamatu keskmes on naine, kes on treenitud idabloki julgeolekuteenistuste poolt, et võrgutada ja abielluda mõjukate ärimeeste ja poliitikutega. Tema elu on olnud täis spioonimängude põnevust ja ohtu. Kuid nüüd seisab ta silmitsi oma kõige suurema väljakutsega: varjata tõde maailma võimsaima mehe, USA presidendikandidaadi kohta.

On 2016. aasta oktoober, ja üks jõhker ärimees, kellel on maine kahtlaste äritehingute ja skandaalsete eluviiside poolest, on tõusmas presidendiks. Tema minevikust pärinevad skandaalid, sealhulgas pornotähe paljastused, ei tundu tema tõusu peatavat. Kuid tema kõige tumedamad saladused on peidetud endise raudse eesriide taha.

Ajakirjanik Grace Elliott saadetakse Euroopasse, kus ta avastab loo, mis võib raputada valimisi oma tuumani – kui ta suudab ainult piisavalt kaua elus püsida, et seda jutustada. Presidendiks pürgiva mehe endine abikaasa on tšehhitar, kelle salapärane ja vastuoluline minevik ei jäta dokumentaalseid jälgi, kuid kes omab kõiki Nõukogude luuraja omadusi.

See naine on tuntud koodnimega Jäälind, ja tema missioon on jõudmas lõpule...

Raamatu autor on valinud jääda anonüümseks, et kaitsta oma allikaid, mis lisab loole veelgi intriigi ja salapära. Kui teid huvitavad spioonilood, mis on niivõrd paeluvad, et te ei suuda raamatut käest panna, siis "Jäälinnu saladus" on teie jaoks. Avastage, mis peitub selle jahmatava loo südames, ja sukelduge sügavale spionaaži ning poliitilise intriigi maailma.