JACK JA OAVARS

JACK JA OAVARS

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis avastama muinasjutu, mis on vaimustanud lapsi üle kogu maailma? "Jack ja oavars" on ajatu lugu, mis viib sind koos noore Jackiga tema uskumatutele seiklustele. See on lugu, mis on tuntud igas kultuuris, ja räägib ühe poisi ja tema ema elust, kes seisavad silmitsi nälja ja meeleheitega. Nad on sunnitud müüma oma viimase vara – lehma. Kuid kas Jack tuleb koju tühjade kätega? Ei, sest ta kohtub salapärase vanamehega, kes pakub talle vastutasuks oad. Kuid need pole tavalised oad – need on võluoad, mis viivad Jacki uskumatule teekonnale.

Jacki lugu on täis põnevust ja õpetab väärtuslikke elutarkusi. Ta õpib, et kõige raskemates olukordades ei tohi kunagi alla anda ning et tõeline vaprus ja leidlikkus võivad viia võimatuna näivate unistuste täitumiseni. See muinasjutt on suurepärane näide sellest, kuidas võidelda oma õnne eest lõpuni.

Peale põneva loo lugemist on raamatus ka kaasahaaravaid ülesandeid, mis on loodud selleks, et aidata sinul, kallis lugeja, süveneda Jacki lugu sügavamalt mõista. Need tegevused ei arenda mitte ainult loogilist mõtlemist ja tähelepanuvõimet, vaid ka sinu nägemis- ja kuulmismälu. "Jack ja oavars" pole lihtsalt lugu, see on hariduslik seiklus, mis pakub rõõmu ja õppimisvõimalusi igas vanuses lastele. Kas oled valmis ronima koos Jackiga taevasse ja avastama, mis peitub oavarte tipus?