Jagatud saladused

Jagatud saladused

Autor: Agnes Kolga

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kui palju saladusi võib peituda ühes noores hinges? "Jagatud saladused" on Agnes Kolga haarav romaan, mis viib teid 18-aastase Hanna keerulisse maailma, kus iga avalikuks tulnud tõde võib tuua kaasa ettearvamatuid tagajärgi.

Hanna on just saavutanud täisealiseks saamise verstaposti, kuid see ei ole tema jaoks tähistamise aeg. Tema elu on täis saladusi, millest mõned on nii sünged ja sügavad, et nende ilmsikstulek võib hävitada kõik lähedased suhted, mida ta on hoolikalt hoidnud. Vaesuse varjus, mida põhjustab tema isa alkoholiprobleemid, peab Hanna leidma viisi, kuidas hoida oma elu koos.

Kõik muutub, kui uusaastaöö ettearvamatul hetkel jagab Hanna oma kõige varjatumad mõtted ja kogemused ühele pealtnäha ohutule koolikaaslasele. Nüüd on keegi teine kursis tema pere raskustega ja teab tõde sellest, mis tegelikult juhtus Hanna ja tema sõbra Keviniga eelmisel aastal.

Agnes Kolga on osavalt põiminud kokku loo, mis uurib usalduse, sõpruse ja eneseavastamise teemasid. "Jagatud saladused" on lugu, mis kõnetab sügavalt ja sunnib lugejaid mõistma, kui habras võib olla meie igapäevane reaalsus ja kui oluline on hoida lähedasi enda kõrval.

Kui otsite põnevat ja südantliigutavat lugemist, mis paneb teid mõtlema elu keerdkäikude üle, siis "Jagatud saladused" on teie jaoks. Avastage, kuidas Hanna toime tuleb oma saladuste raskusega ja milliseid valikuid ta teeb, et kaitsta end ja oma lähedasi.