JALGADEGA AJAMULLAS

JALGADEGA AJAMULLAS

Autor: Sirly Hiiemäe

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Ajalooline romaan
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised lood peituvad sinu esivanemate minevikus? Sirly Hiiemäe "Jaladega ajamullas" viib sind sügavale Eesti ajaloo radadele, kus saad kohtuda kahe erakordse naisega, kes on kujundanud ühe pere saatust läbi aegade. Linda, kes oma taimetarkuse ja muusikalise hingeeluga esindab üht suguvõsa haru, ning Rufina, haritud õmbleja ja üksikema, kes teise haru juured põimib. Nende lood ei ole ainult isiklikud mälestused, vaid ka peegeldus Eesti eluolust möödunud sajandil.

Kuidas toime tulla kaotuse ja maailmas toimuvate suurte muutustega, mis raputavad sinu enda elu? Millised on need valikud, mida pead tegema, kui kõige ihaldatum on käest libisenud? Sirly Hiiemäe toob esile, kuidas esivanemate pärand ja tugevad jooned ilmnevad põlvkondade vältel ikka ja jälle, mõjutades tulevikku.

Sirly Hiiemäe, tuntud Eesti kirjandusteadlane, pedagoog ja kirjanik, on varem avaldanud teoseid nagu "Elu hinnakiri" ja "Bucket list", samuti monograafia "Kirjanik kübaraga. Lilli Prometi lugu". Tema kirjutistes põimuvad sügav ajalooline taust ja isiklikud lood, luues teoseid, mis kõnetavad ja harivad. "Jaladega ajamullas" on raamat, mis ei jäta sind kindlasti külmaks, kui oled huvitatud Eesti ajaloost, suguvõsa pärandist ja inimlikust vastupidavusest läbi aegade.