JÄMEDATE VARRASTEGA KIIRELT KOOTUD

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2006 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.68€
Hetkel pole saadaval
Kas olete alati tahtnud kududa midagi erilist, aga mõelnud, et see võtab liiga kaua aega? Või olete kudumise maailmas uus ja otsite lihtsaid, kuid efektseid projekte, millega alustada? Siis võib see raamat olla just see, mida vajate. "Jämedate varrastega kiirelt kootud" on teie teejuht kiirete ja kaunite kudumite maailma, mis on loodud just kiire elutempoga inimestele.

See raamat on täis üle 20 originaalse kudumisprojekti, mis on mõeldud just jämedate varrastega töötamiseks. See tähendab, et saate nautida kiiremaid tulemusi ja näha oma töö vilju peaaegu kohe. Kujutage ette, et loote stiilse salli või hubase mütsi vaid ühe õhtuga – see raamat näitab teile, kuidas.

Autor on valinud välja mitmekesised ja põnevad lõngad, mis ei ole mitte ainult silmale ilusad vaadata, vaid ka kätele mõnusad katsuda. Lisaks pakub raamat erinevaid mustreid, mis sobivad igale oskustasemele, alates algajatest kuni edasijõudnuteni. Olgu teie eelistuseks siis lihtsad silmused või keerukamad mustrid, leiate kindlasti midagi, mis paneb teie kudumisvardad särisema.

Raamatu "Jämedate varrastega kiirelt kootud" lehekülgedel leiate mitte ainult juhised ja mustrid, vaid ka kasulikke näpunäiteid ja trikke, mis aitavad teil oma kudumisoskusi lihvida. Autori ekspertnõuanded aitavad teil vältida levinud vigu ja tagavad, et teie kudumid näevad välja professionaalsed ja kvaliteetsed.

Kui olete valmis sukelduma kiire ja rahuldustpakkuva kudumise maailma, siis haarake oma varraste ja lõngade järele ning laske end inspiratsioonil viia. Teie järgmine kudumiprojekt ootab teid just selle raamatu kaante vahel.