JÄNKU-JASS MÄNGIB PEITUST 

JÄNKU-JASS MÄNGIB PEITUST 

Autor: Julia Šigarova

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.45€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Tutvu Jänku-Jassi, maailma ühe kõige südamlikuma ja sarmikama jänese seiklustega! Julia Šigarova loodud Jänku-Jass on tegelane, kes toob naeratuse su väikese lugeja näole ja pakub äratundmisrõõmu. Selles lõbusas raamatus kutsub Jass sind ja su last kaasa mängima peitust – üks igihaljas lastemäng, mis ei vanane kunagi.

Kas oled valmis avastama, millised peidupaigad on Jass oma sõprade eest välja mõelnud? See pole lihtsalt raamat, see on ka mäng, kus saate koos lapsega puslet kokku pannes aidata Jassil leida parim peidukoht. See interaktiivne element muudab lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks ja arendavamaks.

Julia Šigarova on loonud tegelase, kes räägib lastega nende endi keeles, pakkudes seeläbi väärtuslikku aega koos perega. "Jänku-Jass mängib peitust" on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid aitab kaasa ka lapse peenmotoorika ja probleemilahendusoskuste arengule.

Kas oled valmis sukelduma Jänku-Jassi maailma ja avastama, kui lõbus võib olla üks peitusmäng? Haara raamat ja liitu Jassiga tema seiklustel – see on ideaalne viis veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, luues mälestusi, mis kestavad terve elu.