Jänku tare. Pappraamat silmadega

Jänku tare. Pappraamat silmadega

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Kas otsid oma pisikesele lugejale meeldejäävat raamatut, mis köidaks tähelepanu ja pakuks rõõmu? "Jänku tare. Pappraamat silmadega" võib olla just see, mida vajate. See on lugu, mis on loodud spetsiaalselt väikeste laste jaoks, kellele meeldib avastada maailma läbi mängulise õppimise.

Raamat on valmistatud vastupidavast papist, mis teeb lehitsemise lihtsaks ka kõige pisematele kätele. Mis teeb selle raamatu eriliseks, on liikuvad silmad, mis muudavad loo elavaks ja aitavad kaasa lapse kujutlusvõime arengule. Suurtähed aitavad väikestel lugejatel tutvuda tähestikuga ja õppida tundma erinevaid tähti ja sõnu.

"Jänku tare. Pappraamat silmadega" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on interaktiivne seiklus, mis viib sinu lapse koos armastusväärse jänkuga avastusretkele. Raamatu värvikad illustratsioonid ja lihtsad, kuid haaravad lood on loodud selleks, et inspireerida ja meelt lahutada, samal ajal õpetades ja arendades noorte lugejate lugemisoskust.

Kui soovid pakkuda oma lapsele raamatut, mis toetab tema arengut ja pakub talle rõõmu, siis "Jänku tare. Pappraamat silmadega" on suurepärane valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes avastamisrõõmu ja õppimisvõimalusi iga leheküljega. Võta aega ja sukeldu koos lapsega sellesse võluvasse lugemisseiklusse.