Jänkuke

Jänkuke

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub, kui armas jänku end porganditega liialt maiustab? "Jänkuke" on lugu, mis räägib just sellisest põnevast seiklusest. See on lugu, mis viib sind koos jänkupojaga avastama, et liigne maiustamine võib tuua kaasa ootamatuid tagajärgi – näiteks ei pruugi enam oma koduuksest sisse mahtuda!

Raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, pakkudes neile rõõmu ja põnevust igal leheküljel. "Jänkuke" on illustreeritud armastuse ja hoolega, et tuua esile loo südamlikkust ja õpetada lastele olulist elutarkust: kõike tuleb nautida mõõdukalt.

Üks raamatu erilisi omadusi on kaanel olev jänku pehme karvane kõht, mis kutsub väikeseid lugejaid raamatut mitte ainult lugema, vaid ka kompama ja tunnetama. See lisab lugemiskogemusele veel ühe meelelise dimensiooni, muutes "Jänkuke" raamatu mitte ainult harivaks, vaid ka meeldivalt interaktiivseks.

Kui otsid oma pisipõnnile raamatut, mis oleks lõbus, õpetlik ja kaunilt kujundatud, siis "Jänkuke" on kindlasti üks neist, mida tahad kaaluda. See on lugu, mis võlub oma lihtsuse ja sügavama sõnumiga, mida on lihtne mõista igas vanuses lastele.