Jänkupere. Mänguraamat

Jänkupere. Mänguraamat

Autor: Annalisa Lay

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled valmis sukelduma jänkupere maagilisse maailma, kus iga päev võib tuua uue seikluse? "Jänkupere. Mänguraamat" on Annalisa Lay sulest pärit armas lugu, mis viib sind koos karvaste tegelastega põnevale rännakule. Täna on eriline päev – jänkupere on asunud valmistama oma lemmikporgandimoosi, mis täidab nende kodu magusa lõhnaga. Kuid see pole veel kõik! Nad plaanivad ka salajast sünnipäevapidu, mis on mõeldud pere pesamunale, kes on veel liiga noor, et aimata toimuva tõelist põhjust.

Raamatu lehekülgedel elustuvad Tony Wolfi suurepärased illustratsioonid, mis on trükitud selgete trükitähtedega, et pakkuda lugemisrõõmu nii väikestele kui ka suurtele. See pole aga lihtsalt jutustus – "Jänkupere. Mänguraamat" on ka varjatud aaretega karp, mis kutsub sind avastama ja osalema jänkupere elus. Raamatuga kaasnevad väikesed kujukesed, mis võimaldavad sul luua omaenda jänkupere seiklusi, tuues lõputult rõõmu ja mängulusti.

Kui oled valmis avastama jänkupere salapärast maailma ja looma koos nendega unustamatuid mälestusi, siis on "Jänkupere. Mänguraamat" just see, mida otsid. See on ideaalne kingitus, mis pakub nii lugemis- kui mängurõõmu, ja kindlasti toob naeratuse iga väikese lugeja näole. Võta hetk, et kogeda koos jänkuperega nende erilist päeva ja ole osa nende imelisest loost.