JÄRELEPROOVITUD TARKUS

JÄRELEPROOVITUD TARKUS

Autor: Mati Soonik

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Keskmine kooliiga, vanus 13-15
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.46€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Tervis on meie kõige väärtuslikum vara, mida tuleb hoole ja armastusega kaitsta. "Järeleproovitud tarkus" on Mati Sooniku sulest pärit teos, mis on pühendatud just sellele olulisele teemale. Raamatust leiad sa hindamatuid nõuandeid ja juhiseid, kuidas oma tervist juba noorest east alates tugevdada ja säilitada.

Mati Soonik, tuntud oma põhjalike teadmiste poolest tervise vallas, on kokku kogunud lugusid, vanarahva tarkusi ja praktilisi meelespeasid, mis on aastate jooksul tõestanud oma väärtust. Raamat on kirjutatud mõistetavas keeles ja pakub lihtsaid, ent tõhusaid viise, kuidas oma keha eest hoolitseda.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas vanad eestlased oma tervist hoidsid? "Järeleproovitud tarkus" toob sinuni ajatud tõed ja tavad, mis aitavad sul mõista, kuidas loodus ja meie esivanemate tarkus võivad ka tänapäeval aidata tervemat elu elada. Raamat on justkui sild mineviku ja tänapäeva vahel, pakkudes tõestatud nõuandeid, kuidas elada täisväärtuslikku ja tervislikku elu.

Kui hoolid oma tervisest ja soovid selle eest vastutustundlikult hoolitseda, on "Järeleproovitud tarkus" suurepärane kaaslane. See on raamat, mis ei aegu, sest tervise hoidmine on teema, mis puudutab meid kõiki igapäevaselt. Võta hetk, et süveneda sellesse teadmisterohkesse teosesse ja avasta, kuidas saad oma tervise heaks juba täna midagi ära teha.