JEESUS USUS JA TEADUSE VAHEL

JEESUS USUS JA TEADUSE VAHEL

Autor: Arne Hiob

Kirjastus: ALLIKA KIRJASTUS

Kategooria: Kristlus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
22.98€
Hetkel pole saadaval
Apollo
24.95€ / 23.70€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kes tegelikult oli Jeesus? Arne Hiobi teos "Jeesus usu ja teaduse vahel" sukeldub sügavale sellesse küsimusse, uurides ajaloolist Jeesust ja tema mõju, mis on kujundanud maailma suurimat usundit – kristlust. Raamat pakub põnevat lugemist neile, kes on huvitatud religiooni ja ajaloo ristumiskohast, ning neile, kes soovivad mõista, kuidas erinevad ajastud ja maailmavaated on kujundanud Jeesuse kuvandit.

Jeesus on läbi aegade olnud paljude jaoks müsteerium – mõnele revolutsionäär, teisele radikaalne rabi või isegi šamaan. Hiobi raamat ei piirdu ainult traditsiooniliste vaadetega, vaid toob esile ka uuemad perspektiivid, mis on tihti peegelduseks uurijate endi ajastule ja veendumustele. See teos, mis on järg autori varasemale raamatule "Piibel usu ja teaduse vahel", pakub sügavuti minevat analüüsi kristluse sünni ja selle aluseks oleva ajaloolise isiku kohta.

Kui oled huvitatud sellest, kuidas usk ja teadus võivad koos eksisteerida ja kuidas need mõjutavad meie arusaama ajaloo ühest mõjukaimast isikust, siis "Jeesus usu ja teaduse vahel" on just sinu jaoks mõeldud. See raamat ei paku mitte ainult ajaloolist ja teoloogilist ülevaadet, vaid ka kutsub lugejat kaasa mõtlema ja oma arusaamu küsimuse alla seadma. Kasuta võimalust avardada oma silmaringi ja sukeldu Arne Hiobi põhjalikult uuritud maailma, kus kohtuvad usk, ajalugu ja teadus.