JELZI SÕNĀ.Raamat+vihik

JELZI SÕNĀ.Raamat+vihik

Autor: Kõrli Stalte

Kirjastus: EMAKEELE SELTS

Kategooria: Eesti keel
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas õppida keelt, mis on peaaegu unustuse hõlma vajunud? "Elav sõna: Aabits ja alguse lugemik" on teos, mis avab ukse liivi keele maailma. See on eriline aabits, mis põhineb Kõrli Stalte 1938. aastal loodud käsikirjal ja on säilitanud oma algupärase puhtuse ja lihtsuse.

Kõrli Stalte loodud aabits on aare, mis ei ole ajas palju muutunud. See on kirjutatud selges ja arusaadavas liivi keeles, mis toetub 1930. aastate Kuramaa loodusele ja liivlaste igapäevaelule. Raamatusse on põimitud ka muistseid lugusid ja lisatud liivikeelseid luuletusi, mis annavad edasi kultuuripärandi sügavust ja rikkust.

Kui soovite liivi keelt õppida või lihtsalt uudishimust selle keele vastu rohkem teada saada, siis see aabits on just teile mõeldud. Raamatuga kaasneb tõlkevihik, mis aitab mõista ja omandada keele eripärasid. See haruldane aabits ei ole ainult keeleõppe vahend, vaid ka kultuuriline pärand, mis aitab hoida liivi keelt elus. Avastage liivi keele ilu ja ajalugu läbi "Elava sõna: Aabits ja alguse lugemik".