JENS KUUSK, 8-AASTANE

JENS KUUSK, 8-AASTANE

Autor: Lille Roomets

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.60€
Osta
Apollo
15.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas tõusta tähistaeva säravaimaks täheks? "Jens Kuusk, 8-aastane," autorilt Lille Roomets, on raamat, mis võib sind sellele teekonnale juhatada. See pole lihtsalt lugu, vaid teejuht, kuidas saavutada kuulsust ja rikkust, mis võib tunduda kaheksa-aastase Jensu ja tema sõprade kaudu käegakatsutavam kui kunagi varem.

Lille Roomets, kes on tuntud oma noorteromaanide "Üks väike valge tuvi" ja "Üks väike valge sulg" poolest, toob lugejateni vaimukad ja leidlikud strateegiad, kuidas saavutada enamat kui lihtsalt kohalik tuntus. Raamatus on peidus saladused, kuidas oma nime ajaloo annaalidesse kirjutada – ja seda kõike läbi mängulise ja kaasahaarava narratiivi.

Aga see pole veel kõik! Lisaks ambitsioonikatele eesmärkidele jagab raamat ka praktilisi nõuandeid, kuidas toime tulla igapäevaste pereelu väljakutsetega, näiteks kuidas saada jagu tüütust vanemast õest või vennast. See on raamat, mis ei õpeta mitte ainult unistama suurelt, vaid annab ka reaalsed tööriistad, kuidas neid unistusi ellu viia.

Kui oled valmis avastama, kuidas sinust võiks saada järgmine suurnimi, siis "Jens Kuusk, 8-aastane" on just see, mida vajad. See pole üksnes meelelahutus, vaid ka inspiratsiooniallikas, mis võib sind aidata oma unistuste poole püüelda. Ja kes teab, võib-olla pead tulevikus tõesti kirjutama mitte ühe, vaid kümme elulooraamatut, et jõuda Jensu ja tema sõprade tasemele. Kas oled valmis alustama oma teekonda tippu?