Johannes ja Lee

Johannes ja Lee

Autor: Deborah Marcero

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas koguda vikerkaart või tuule sosinaid? "Johannes ja Lee" on Deborah Marcero südamlik lugu, mis viib sind väikese jänesepoisi Johannese imelisse maailma, kus kõik tundub võimalik.

Johannes on koguja hingega – tema kirg on täita purke igasuguste põnevate leidudega. Ei ole vahet, kas see on sädelev tulikas, pehme suleke või südamekujuline kivi, iga ese on tema jaoks eriline. Kuid Johannese maailm muutub veelgi värvikirevamaks, kui ta kohtub Leega. Koos avastavad nad, et mõned asjad on nii erilised, et neid ei saa puudutada, vaid ainult tunda ja mäletada.

Nende ühised seiklused viivad nad koguma hetki, mis on täis maagiat – vikerkaare sära, merelainete mühinat ja tuule sosinaid. Iga purk, mille nad koos täidavad, on nagu aare, mis peidab endas lõputuid lugusid ja mälestusi.

Ent elu on ettearvamatu ja ühel päeval peab Lee kolima kaugemale. Johannes seisab silmitsi küsimusega, mis saab nende ühisest harrastusest ja mis veelgi tähtsam – mis saab nende sõprusest? "Johannes ja Lee" on lugu sellest, kuidas hoida kinni hetkedest, mis on meie jaoks tähendusrikkad, isegi kui elu meid eri suundadesse viib.

See kaunilt illustreeritud raamat ei räägi ainult sõprusest ja mälestustest, vaid õpetab ka, kuidas leida ilu lihtsates asjades ja kuidas toime tulla muutustega, mis meie teele satuvad. Sinu väikestele lugejatele pakub "Johannes ja Lee" võimalust avastada, kuidas talletada ja hinnata neid hetki, mis teevad meie elu eriliseks.