JÕNGLASED. MUDILASE VÄRVIVIHIK

JÕNGLASED. MUDILASE VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.60€
Osta
Apollo
1.95€ / 1.85€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma mudilasele? "Jõnglased. Mudilase Värvivihik" on põnev raamat, mis viib teie lapse värviküllasesse maailma, kus ta kohtub armsate loomajõnglastega ja saab osa nende igapäevastest seiklustest. See raamat on loodud spetsiaalselt väikestele lastele, pakkudes neile võimalust arendada oma loovust ja peenmotoorikat läbi värvimise.

Autor on kokku kogunud hulga vahvaid pilte, mis kujutavad loomi nende loomulikus keskkonnas, tehes igast leheküljest justkui avastusretke. Värvimine on suurepärane viis, kuidas laps saab õppida tundma erinevaid loomi, nende eluviise ja käitumist, samal ajal oma käelist osavust ja värvitaju arendades.

"Jõnglased. Mudilase Värvivihik" ei ole lihtsalt tavaline värviraamat – see on teekond, mille käigus teie laps saab õppida ja kasvada, samal ajal lõbutsedes. Iga pilt on loodud silmas pidades laste kujutlusvõimet ja uudishimu, pakkudes neile lõputult värvimisrõõmu.

Kui soovite pakkuda oma lapsele midagi enamat kui lihtsalt ajaviidet, siis see värvivihik on ideaalne valik. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos lapsega, aidates tal avastada loomade imelist maailma läbi kunsti ja mängu. Võtke hetk, et üheskoos nautida seda värvikirevat seiklust – teie lapse naeratus ja loovuse sära on seda väärt!