JOOGAHARMOONIA. VÄRVIRAAMAT KEHALE JA VAIMULE

JOOGAHARMOONIA. VÄRVIRAAMAT KEHALE JA VAIMULE

Kirjastus: TARKUSERAAMAT OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas mäletad, millal viimati end täielikult igapäevaelust välja lülitasid?

"Joogaharmoonia: Värviraamat kehale ja vaimule" on just see paus, mida vajad. See ainulaadne täiskasvanute värviraamat on loodud jooga ja meditatsiooni inspiratsioonil, et pakkuda Sulle võimalust stressi maandada ja sisemist rahu leida. Võib-olla avastad siit raamatust jooga võlu esimest korda või oled juba kogenud joogahuviline – see raamat on mõeldud igale tasemele.

Kui jooga on Sinu kirg, õpetad seda teistele, valmistud joogaretkeks eksootilistesse sihtkohtadesse nagu India või Bali, või tahad lihtsalt oma päeva rikastada, siis see raamat kutsub Sind avastama joogaasendite ilu läbi kunsti. Värvimine on loominguline tegevus, mis võimaldab Sul meditatiivselt lõõgastuda ja avastada endas uusi tahke.

Raamatus on esindatud mitmesugused joogaasendid, päikesetervitusest sõdalase poosideni, mis ootavad Sinu puudutust ja värvi. Olgu Sul käepärast värvipliiatsid või vildikad, raamatu kvaliteetne paber lubab Sul vabalt katsetada. Võid järgida joonte piire või värvidega eksperimenteerides neist välja astuda. Kontrasti loomiseks võid kasutada erinevaid heleduse ja tumeduse astmeid või luua rahulikuma tulemuse, jättes kõrvuti asetsevad kujundid sama värvi.

Kui Sul on ainult harilik pliiats, siis tea, et ka sellega saab luua imelisi kunstiteoseid, kasutades erinevaid joonistehnikaid ja täiteviise. See raamat ei sea piire Sinu loovusele.

Soovime Sulle nauditavat aega värvide maailmas, kus saad kogeda zen-seisundit ja tuua oma päeva rahu ning tasakaalu.