Jookse, Ralf, jookse!

Jookse, Ralf, jookse!

Autor: Kathryn Jewitt

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
"Jookse, Ralf, jookse!" on Kathryn Jewitti sulest pärit lasteraamat, mis toob lugejateni armastatud klassikalise loo kilpkonnast ja jänesest, kuid lisab sellele värskendava ja ettearvamatu nüansi. Kas oled valmis avastama, kes selles versioonis võistluse võidab?

See raamat ei ole lihtsalt lugu – see on ka visuaalne maiuspala. Iga lehekülg on täidetud rõõmsate ja värviküllaste illustratsioonidega, mis haaravad sinu tähelepanu ja toovad tegelased ellu. Tegelaste omavaheline suhtlus elavneb jutumullide kaudu, mis võimaldab sul jälgida nende vahvat dialoogi ja tunda end osana nende seiklustest.

Aga see pole veel kõik – "Jookse, Ralf, jookse!" on ka interaktiivne õppevahend. Raamatuga kaasas olev mänguking aitab sinu lapsel õppida praktilist oskust: kuidas siduda kingapaelu. See lõbus ja hariv element muudab raamatu mitte ainult meelelahutuslikuks, vaid ka kasulikuks, aidates lastel arendada oma peenmotoorikat ja iseseisvust.

Kas oled valmis sukelduma sellesse põnevasse ja õpetlikku seiklusse? Haara "Jookse, Ralf, jookse!" ja avasta, kuidas klassikaline lugu võib omandada uue ja põneva mõõtme.