JOONISTAME TALULOOMI

JOONISTAME TALULOOMI

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled kunagi unistanud sellest, et oskaksid joonistada taluloomi nii, et paberile ilmuks justkui elusad olendid? "Joonistame taluloomi" on raamat, mis on loodud selleks, et aidata sul arendada oma joonistamisoskusi ja tuua sinu loomingusse uut sügavust. Alustades täiesti algusest, juhatab autor sind läbi joonistamise põhitõdede, näidates, kuidas luua armastusväärseid taluloomade kujutisi.

Raamat pakub sulle üle 25 erineva joonistuse, mis kõik on esitatud selgete ja lihtsasti järgitavate samm-sammuliste juhiste kaudu. Sa õpid, kuidas kasutada ruudustikke ja abijooni, et su joonistused oleksid proportsionaalsed ja detailideni täpsed. Lisaks on raamat täis praktilisi nõuandeid ja kasulikke näpunäiteid, mis aitavad sul oma tehnikat täiustada ja pildid veelgi elavamaks muuta.

Kui oled algaja või soovid oma joonistamisoskusi lihvida, siis "Joonistame taluloomi" on just see, mida vajad. Raamat on suurepärane abimees igale kunstihuvilisele, kes soovib avastada joonistamise lõbusat ja rahuldustpakkuvat maailma. Võta pliiats kätte ja lase oma loovusel lennata – joonistamine ei ole mitte ainult lihtne, vaid ka põnev ja nauditav tegevus!