Joonistan ja kirjutan. Tähtede riik

Joonistan ja kirjutan. Tähtede riik

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
"Joonistan ja kirjutan. Tähtede riik" on suurepärane töövahend, mis aitab Sinu lapsel omandada tähtede kirjutamise oskust. See harjutusvihik on loodud selleks, et muuta õppimisprotsess lõbusaks ja kaasahaaravaks. Läbi mitmekesiste ja põnevate ülesannete saab Sinu laps arendada oma peenmotoorikat, parandada tähelepanu ning suurendada keskendumisvõimet. Lihtsad, kuid mõtlemapanevad küsimused viivad lapse avastusretkele tähtede maailmas.

Kas oled märganud, kuidas Sinu laps joonistades süveneb? "Joonistan ja kirjutan. Tähtede riik" toetab seda loomulikku keskendumisoskust, pakkudes samal ajal võimalust harjutada tähtede kirjutamist. See on justkui teejuht noortele õppijatele, et avastada kirjatähtede salapärane maailm läbi mänguliste tegevuste.

Kui otsid oma lapsele hariduslikku, kuid samas meelelahutuslikku tegevust, siis see harjutusvihik on ideaalne valik. See on loodud spetsiaalselt selleks, et toetada Sinu lapse arengut ja pakkuda talle rõõmu õppimisest. Kasuta võimalust ja aita oma lapsel astuda esimesed sammud kirjaoskuse teekonnal koos "Joonistan ja kirjutan. Tähtede riik" vihikuga.