JOONISTAN JA VÄRVIN. ÜKSSARVIK LUMES

JOONISTAN JA VÄRVIN. ÜKSSARVIK LUMES

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma muinasjutuliste olendite maailma, kus iga pöördega avaneb uus võimalus tuua ellu värvide ja joonte maagiat? "Joonistan ja Värvin. Ükssarvik Lumes" on raamat, mis kutsub sind 96 lehekülje vältel avastama ükssarvikute imelist maailma. See pole pelgalt värvimisraamat – see on sinu võimalus anda vabad käed oma kujutlusvõimele, luues unikaalseid ja lummavaid ükssarvikuid, kes tantsivad lumehelveste seas.

Autor on kokku pannud inspireeriva kogumiku, mis võimaldab sul mitte ainult värvida, vaid ka joonistada, luues täiesti uusi tegelasi. Iga lehekülg on kui tühi lõuend, oodates sinu puudutust, et äratada ellu need müstilised olendid. Kujutle, kuidas iga pintslitõmme lisab elu ja iseloomu sinu loodud ükssarvikutele.

Kas oled valmis oma loovuse proovile panema? Haara pliiatsid ja värvipliiatsid ning lase oma fantaasial juhtida sind läbi lumiste maastike ja säravate tähtede. Sinu ees on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka võimalust arendada oma kunstilisi oskusi. Tõmba kindad käest ja valmistu maalima oma talvist fantaasiamaailma, kus ükssarvikud on sinu loodud ja sinu värvitud.