Joonistustund. Loomad

Joonistustund. Loomad

Autor: Heegyum Kim

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
15.99€
Osta
Apollo
16.95€ / 16.10€
Osta
Kas olete kunagi unistanud, et oskaksite joonistada armsaid ja elutruusid loomi? Heegyum Kimi "Joonistustund. Loomad" on just see raamat, mis aitab teil oma joonistusoskusi arendada. Autor, kes on ka ise kogenud kunstnik, jagab teiega lihtsat tõde: meisterlikkus sünnib harjutamisest.

Raamat on üles ehitatud samm-sammuliste juhendite peale, mis aitavad teil joonistada erinevaid loomi, alustades põhilistest kujunditest ja liikudes edasi detailide lisamiseni. Te ei pea olema professionaalne kunstnik, et luua imetlusväärseid pilte koertest, kassidest või isegi eksootilisematest olenditest nagu krokodillid, merikotkad, tiigrid, kobras või müütiline ükssarvik.

Iga loom on esitatud mitme variandina, pakkudes teile inspiratsiooni ja näidates, kuidas väikesed muudatused võivad looma iseloomu ja väljendust oluliselt muuta. Lisaks on igal leheküljel QR-kood, mis viib teid videoõpetuste juurde, et saaksite visuaalse õppimise kaudu oma oskusi veelgi paremini lihvida.

Võtke hetk, teritage oma pliiatsid ja valmistuge sukelduma loomade joonistamise põnevasse maailma. "Joonistustund. Loomad" on teie teejuht, mis aitab teil avastada oma peidetud kunstnikuanne ja tuua paberile elu.