Jõulupühade salmik

Jõulupühade salmik

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Kas otsite midagi, mis toob teie südamesse tõelise jõulurõõmu ja viib teid ajas tagasi? "Jõulupühade salmik", mis on koostatud Aivo Aia imetlusväärsest postkaartide kogust, on just see, mida vajate. See eriline raamat on kui ajarännak, mis viib teid tagasi möödunud sajanditesse, kus jõulud olid veelgi salapärasemad ja südamlikumad.

Raamatu lehekülgedel leiate hoolikalt valitud kogumiku haruldasi vanu piltpostkaarte, millele on lisatud ajastutruud salmid. Need poeetilised read on pärit samast ajastust, mil postkaardid olid kirjutatud ja saadetud, leides oma tee ajalehtede ning ajakirjade veergudelt otse teie südamesse. Iga salm ja iga pilt jutustavad oma loo, peegeldades jõulude maagiat ja ajastu hõngu.

"Jõulupühade salmik" ei ole lihtsalt raamat - see on kultuuripärandi tükike, mis pakub nostalgiat ja soojust. See on ideaalne kingitus nii endale kui ka lähedastele, et jagada koos seda erilist pühadeaegset tunnet. Avage see raamat ja laske end viia ajas tagasi, kus iga postkaart oli kui väike kunstiteos ja iga sõna kandis sügavamat tähendust.

Kui armastate ajalugu, kunsti ja poeesiat, siis "Jõulupühade salmik" on teie jaoks. See on justkui sild mineviku ja tänapäeva vahel, andes teile võimaluse kogeda jõulude võlu läbi aegade.