Julgeolek

Julgeolek

Autor: Eda Ahi

Kirjastus: VERB

Kategooria: Luule
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.15€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Eda Ahi on eesti luuletaja, kelle looming puudutab lugejat oma sügavuse ja tundlikkusega. Tema teos "Julgeolek" on luulekogumik, mis kutsub lugejaid avastama argielu poeetilist poolt, leides ilu ja tähendust igapäevastes hetkedes. Ahi kasutab keelt oskuslikult, et luua pildikesi, mis on samaaegselt nii maalähedased kui ka unenäolised.

Kas olete kunagi tundnud, kuidas lihtsad asjad võivad olla kõige ilusamad? Eda Ahi "Julgeolek" on justkui jalutuskäik läbi aia, kus igal sammul võib leida midagi uut ja põnevat. See on raamat, mis võtab argipäeva ja muudab selle poeesiaks, kutsudes teid märkama ilu seal, kus te seda varem ei näinud.

Luulekogus "Julgeolek" kõnnite õunapuude vahel, tunnetate kahvatu õhtu lõhnu ja jälgite, kuidas loodus end vaikselt jaaniööks ette valmistab. Ahi mängib sõnadega, justkui limpsides emakeelt, ja kutsub teid osa saama sellest mängust. Ta näitab, kuidas kirjutamise tung võib tabada ootamatult, isegi kui olete lihtsalt aias, nautides vaikust ja rahu.

Kui olete kirjandushuviline, kes hindab keele ilu ja selle võimet edastada sügavamaid tähendusi, siis "Julgeolek" on teie jaoks. See on raamat, mis ei jää teid ükskõikseks, vaid paneb teid mõtlema ja tunnetama elu erinevaid tahke.

Eda Ahi "Julgeolek" on kui sõnaline maal, mis on loodud selleks, et anda teile turvatunne ja rahu, mida vajate igapäevaelu kiiruses. Avastage see kogumik ja laske end kaasa viia luuletaja maailma, kus iga sõna ja rida on valitud hoolikalt, et luua midagi tõeliselt erilist ja meeldejäävat.