JULM JÕUK

JULM JÕUK

Autor: Edgar Wallace

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kui otsite südame põksuma panevat lugemiselamust, siis Edgar Wallace'i "Julm Jõuk" on just see, mida vajate. Wallace, kes on tuntud oma oskuse poolest luua keerulisi ja kaasahaaravaid krimilugusid, ei jäta ka selles teoses põnevust vajaka.

Scotland Yardi detektiivid seisavad silmitsi ühe oma keerukaima ülesandega: nad peavad tabama kurikuulsa Julma Jõugu, kelle liikmed on tuntud oma halastamatute kuritegude poolest. Kuid iga kord, kui nad on sammu võrra lähemal jõugu paljastamisele, mõrvatakse jälitatav jõuguliige, jättes uurijad taas ummikusse. See mõistatuslik mustrite jada muudab jõugu juhi tabamise pea võimatuks.

Lisaks kriminaalsele intriigile leiab raamatust ka keeruka armastusloo. Üks peategelastest, inspektor Long, avastab, et naine, kes on võitnud tema südame, pärib ootamatult suure varanduse. See sündmus tõmbab aga ligi Julma Jõugu liikmeid, kes on valmis päranduse nimel kõigeks.

Edgar Wallace'i "Julm Jõuk" on ideaalne valik neile, kes hindavad klassikalisi detektiivromaane, kus on tasakaalustatud põnevus ja inimlikud suhted. Kas olete valmis sukelduma selle põneva loo sügavustesse ja avastama, kas õiglus saab lõpuks võidule?