JUMALA JA MEDITSIINI KOHTUMINE

JUMALA JA MEDITSIINI KOHTUMINE

Autor: Brit Cooper,Neale Donald Walsch

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Tervis
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas vaimsus ja tervishoid võiksid omavahel põimuda? Brit Cooperi ja Neale Donald Walschi teos "Jumala ja meditsiini kohtumine" avab ukse sellele intrigeerivale dialoogile, mis puudutab meid kõiki. Raamatus käsitletakse sügavat seost inimese sisemise uskumussüsteemi ja füüsilise tervise vahel, mis võib pakkuda uusi perspektiive tervenemisele.

Sinu elus on tõenäoliselt olnud hetki, kus oled otsinud lohutust ja tuge kõrgemalt jõult või oled seisnud silmitsi meditsiiniliste väljakutsetega. See teos kutsub sind kaaluma, kuidas need kaks valdkonda võivad üksteist täiendada ja toetada. Autorid toovad välja, et tervenemine ei ole ainult füüsiliste sümptomite ravimine, vaid ka hingelise rahu leidmine.

"Jumala ja meditsiini kohtumine" on raamat, mis võib sind üllatada oma julge lähenemisega, kuid samas pakkuda lohutust ja uusi teadmisi. See on mõeldud neile, kes otsivad terviklikku vaadet tervisele, ühendades teaduse ja vaimsuse. Kui oled avatud uutele ideedele ja valmis kaaluma tervenemise mitmemõõtmelisust, siis võib see raamat olla just see, mida otsid.

Avasta, kuidas Brit Cooper ja Neale Donald Walsch juhatavad sind läbi nende kahe maailma ristumispunkti, mis võib muuta sinu arusaama tervisest ja elust endast. Kas oled valmis avardama oma meelt ja südant? "Jumala ja meditsiini kohtumine" ootab sind, et pakkuda tervendavat lugemiskogemust.