Jumalate tehnoloogia. Iidsete aegade imeline teadus

Jumalate tehnoloogia. Iidsete aegade imeline teadus

Autor: David Hatcher Childress

Kirjastus: ELUVAIM

Kategooria: Astroloogia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.99€
Osta
Apollo
29.95€ / 28.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et meie esivanemad võisid omada teadmisi ja tehnoloogiaid, mis on võrreldavad või isegi ületavad meie omi? David Hatcher Childressi raamat "Jumalate tehnoloogia. Iidsete aegade imeline teadus" viib teid põnevale rännakule, kus avastate kadunud tsivilisatsioonide saladusi ja tehnoloogilisi imesid, mis võivad muuta teie arusaama inimkonna minevikust.

Kujutage ette, et Atlantise müütiline tsivilisatsioon kasutas keerukaid seadmeid, mis meenutavad tänapäeva arvuteid, või et Egiptuse suur püramiid oli midagi enamat kui lihtsalt matmispaik – võib-olla isegi hiiglaslik elektrijaam. Childressi raamat ei ole pelgalt fantaasia, vaid pakub tõendeid ja argumente, mis panevad lugeja mõtlema ja võivad isegi väljakutse esitada tavapärastele ajalookäsitlustele.

Raamatust leiate paeluvaid kirjeldusi kristall-läätsedest, mis olid kasutusel ammu enne meie aega, ja mõtisklusi selle üle, kas "seaduselaegas" – üks inimajaloo kõige pühamaid reliikviaid – võis tegelikult olla keerukas elektriseade. Samuti uuritakse kiiritada saanud paiku ja inimskelette, mis viitavad võimalikule tuumakatastroofile ammustel aegadel.

David Hatcher Childress, keda tuntakse ka kui "kelmide arheoloogi" ja kes on tuntud History Channeli saate "Ancient Aliens" kaudu, toob teieni hüpoteesid ja tõendid, mis on tihti peavoolu arheoloogia poolt eiratud. Tema teosed, kuigi mõnikord vastuolulised, pakuvad intrigeerivat lugemist neile, kes on huvitatud alternatiivsetest ajalookäsitlustest ja inimkonna varjatud pärandist.

Avastage "Jumalate tehnoloogia" lehekülgedel iidsete meistrite ehitatud megaliitstruktuure ja arutlege, kas tuli, mida kasutati nii muistsetes usulistes tseremooniates kui ka sõjapidamises, võis olla pärit "jumalatelt". See raamat ei ole lihtsalt ajalooline ülevaade, vaid ka kutse mõelda avaramalt ja küsida julgeid küsimusi meie esivanemate võimete ja saavutuste kohta.