Jumalik märk

Jumalik märk

Autor: Ester Urbala

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas argipäeva rutiin võib viia teid ootamatutesse ja peaaegu unenäolistesse olukordadesse? Ester Urbala teos "Jumalik märk" viib teid just sellisele teekonnale, kus igapäevane elu põimub müstilisusega, pakkudes lugejale võimalust vaadata kaasaegse naise elule läbi unikaalse prisma.

Raamat koosneb novellidest, mis avavad ukse Karini maailma, kus tavalised sündmused võtavad ootamatuid pöördeid. Karin on julge ja ettearvamatu, naine, kes ei karda võtta riske. Tema tegemistest lugedes võite end leida naeratamas tema pealtnäha süütute, kuid samas julgete valikute üle. Urbala kirjutamisstiilis on tunda peent irooniat, mis paneb mõtlema, kas see on autori enda hääl või ühiskonna peegeldus, mis pidevalt peategelasele märku annab, et temalt oodatakse midagi enamat.

Ester Urbala "Jumalik märk" on teos, mis ei jäta külmaks. See on lugu naistest, kes seisavad silmitsi ühiskonna ootuste ja omaenda soovidega, pakkudes samal ajal põnevust ja sügavamat mõtisklust naise rolli üle tänapäeva maailmas. Kui olete huvitatud lugudest, mis pakuvad argipäeva sisse põnevust ja sügavamat tähendust, siis on "Jumalik märk" just teie jaoks.