Jussikese nupuvihik (5-8 aastastele) nr 2

Jussikese nupuvihik (5-8 aastastele) nr 2

Kirjastus: NUTI GRUPP

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse mängulist vaimu toita samal ajal, kui ta õpib ja areneb? "Jussikese nupuvihik nr 2" on just see, mida vajad. See vihik on loodud selleks, et pakkuda 5-8-aastastele lastele põnevaid ja harivaid tegevusi, mis on täpselt õiges vanuses lastele sobilikud.

Jussike, keda paljud teavad läbi armastatud loo "Jussikese seitse sõpra", on tagasi, et juhatada lapsi läbi erinevate nuputamist nõudvate ülesannete. Vihikus leidub tegevusi alates matemaatika põhitõdedest kuni loomingulise joonistamise ja värvimiseni. Lapsed saavad harjutada loogikat ja tähelepanu, seades esemeid järjekorda või otsides õigeid varje.

Lisaks pakub "Jussikese nupuvihik nr 2" ristsõnade lahendamist ja muid mõistatusi, mis on suurepärased abivahendid peenmotoorika ja probleemilahendusoskuste arendamisel. See vihik ei ole mitte ainult hariv, vaid ka lõbus ja kaasahaarav, aidates lastel õppida mänguliselt ja rõõmuga.

Kui soovid, et sinu laps arendaks oma oskusi mitmekülgselt ja naudiks iga õpitud tarkust, siis "Jussikese nupuvihik nr 2" on ideaalne valik. See on loodud selleks, et toetada laste arengut ja pakkuda neile rõõmsaid hetki haridusliku sisuga tegevuste kaudu. Soeta see vihik ja vaata, kuidas sinu laps õitseb teadmiste ja oskuste rohkes keskkonnas!